לבחירתכם, מגוון מסלולי השקעה ומסחר

אנחנו מציעים מספר מסלולים, בהתאם לאופי המשקיעים וסכומי המינימום שהפקידו בחשבון:

מסלול כללי

סכום מינימום לפתיחת חשבון – 20 אלף ש"ח בלבד. כלקוח במסלול זה תהנה ממערכות המספקות ציטוטים של שערי מניות און-ליין, גרפים, חדשות על החברות, ניתוחים פיננסיים, מפגשים עם אנשי מקצוע ועוד. בנוסף, יעמוד לרשותך חדר מסחר מקצועי בכל שעות המסחר בישראל ובארה"ב.

ליווי פיננסי

מיועד ללקוחות עם 200 אלף ש"ח ויותר בחשבון. לקוחות המסלול מקבלים סיוע בהרכבת תיק ניירות הערך, רעיונות השקעה, סיעור מוחות וחוות דעת מקצועיות לגבי ניירות ערך ספציפיים שהם מבקשים לרכוש לתיק. השירות ניתן על ידי סוחרים מיומנים ובעלי רישיון לשיווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך, בפגישה פנים אל פנים או בשיחת טלפון. כל זאת, בתמיכה מתמדת מצד מחלקות המחקר המצטיינות של מיטב דש.

מסחר עצמאי לסוחרי יום

מסלול זה כולל כמה מהלכים מתוחכמים, יש שיאמרו גם נועזים, בהם שורטים, מינופים והשאלות בבורסות בארץ ובעולם. הבורסה בתל אביב מאפשרת, בין השאר, מינוף במניות ובאג"חים, כמו גם ביצוע שורט תוך יומי במניות ובמדדים, בכפוף להעמדת ביטחונות.
לקוחות מיטב דש טרייד מוזמנים גם לבצע מסחר עצמאי באופציות מעו"ף, אולם כדאי לזכור כי מסחר כזה מיועד בעיקר לסוחרים מקצוענים ובעלי ניסיון, המסוגלים להתמודד עם מכשיר פיננסי ממונף. אלה ימצאו במיטב דש טרייד מסכי מסחר מקצועיים, עם כלים כמו גרף אסטרטגיות, סימולציית ביטחונות, מסכי פלא ועוד.

כתבות בנושא מסחר עצמאי בבורסה

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בנושאי מסחר עצמאי בבורסה?

עקבו אחרינו בפייסבוק ויוטיוב כדי לקבל מידע עדכני ומעניין