קופת גמל

קופות הגמל שלנו - מידע והצטרפות

כתבות בנושא קופות גמל וחיסכון

23.5 מאת: מערכת האתר

"חיסכון מיטב דש קידס מתרגם חלומות לפתרון ממשי"

רונן טוב, משנה למנכ"ל מיטב דש ויו"ר מיטב דש גמל ופנסיה: "לעומת הריביות הנמוכות עד אפסיות בתוכניות החיסכון בבנקים, מיטב דש קידס הוא חיסכון לילדים שנהנה מיכולות ההשקעה המגוונות של קופות הגמל. ונזיל בכל רגע"

"חיסכון מיטב דש קידס מתרגם חלומות לפתרון ממשי"
קרא עוד
12.11 מאת: סער אליהו

איך ארגנו לכל ילד 135,000 שקל?

גם אנחנו זוג טיפוסי שעובד קשה ובקושי סוגר את החודש. אבל יום אחד החלטנו שמתחילים לחסוך לילדים, אפילו סכום קטן בכל חודש. להפתעתנו, מהר מאוד התרגלנו להסתדר בלי סכום החיסכון שיורד מהחשבון – ולא תאמינו איזה פלא

קופת גמל להשקעה מיטב דש -  איך ארגנו לכל ילד 135,000 שקל?
קרא עוד
10.9 מאת: תומר שלו

מנפצים מיתוסים בתחום הפנסיוני

אם הייתם רוצים לשים בצד סכום חודשי קבוע, שישמש אתכם בעוד שנתיים-שלוש או אפילו קצת יותר סביר להניח שרבים מכם היו משיבים – "נפתח תוכנית חיסכון בבנק". אבל מה בעצם חשוב לכם בתוכנית חיסכון?

מנפצים מיתוסים בתחום הפנסיוני  - מיטב דש
קרא עוד

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בנושאי קופות גמל וחיסכון?

עקבו אחרינו בפייסבוק ויוטיוב כדי לקבל מידע עדכני ומעניין

הערכים שלנו

שדג שדג

חדשנות ואנרגיה יצירתית

אנחנו פועלים כל הזמן, להזרים אנרגיה לכל פן בעשייה שלנו – לפתח עבורך מוצרים ושירותים חדשים, לרתום לטובתך טכנולוגיות מתקדמות ולפתח סטנדרטים חדשים של שירות. הקמנו מגוון מוצרים דיגיטליים רחב, שזמינים בכל זמן ומקום כגון: פנסיה דיגיטלית, השתלמות דיגיטלית, טרייד דיגיטלי ועוד ונמשיך לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים בעתיד.

אחריות ושקיפות אחריות ושקיפות

שירות יוצא מהכלל

אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות יוצא מגדר הרגיל ולהתאמץ עבורך, כי שביעות הרצון שלך חשובה לנו - וזו לא סיסמא. אנחנו מכוונים תמיד למערכות יחסים ארוכות ועובדים קשה, כדי להצדיק את האמון שלך.

ניסיון ומקצועיות ניסיון ומקצועיות

מקצועיות וניסיון

ניהול כספי ציבור הוא מקצוע, אשר מחייב אותנו לערכי מקצועיות גבוהים ביותר, לחדשנות מירבית ובאותה נשימה להקשבה מלאה לצרכיך, כדי שנוכל להתאים לך את הפתרונות הטובים ביותר. אנו פועלים במגוון רחב של תחומי השקעות משנת 1979. האנשים שלנו הם הטובים בתחומם, אבל עוד קודם לכן, הם בני אדם. מטרת השילוב הזה, לספק לך הצלחות חוזרות ונשנות, ממערכת יחסים המושתתת על אמינות ומהימנות.