למה תיק השקעות מנוהל במיטב דש?

צוות מנהלי ההשקעות של מיטב דש,כשזה מגיע לניהול תיקי השקעות,אין תחליף למקצועיות, ביטחון ואמון. מיטב דש ניהול תיקים בע"מ מציעה גישה ניהולית שמשלבת ניסיון רב, כלים מתקדמים אחריות מרבית ושקיפות מלאה, כדי להבטיח לך שקט נפשי.

ניהול תיקי השקעות הפך בעידן הגלובלי למלאכה מורכבת הדורשת ידע, מומחיות ויכולת ניתוח של מצבים משתנים.לנו, במיטב דש ניהול תיקים בע"מ מבית ההשקעות מיטב דש ,עשרות שנות ניסיון מצטבר בניהול מגוון רחב של מוצרים ושרותים פיננסיים. באפשרותינו להציע ללקוח מענה מקיף ומקצועי , ללא פשרות ובשקיפות מלאה.

ניהול תיק השקעות הינו, למעשה, ניהול של נכסים פיננסיים וניירות ערך על ידי מנהל תיקים מקצועי, המהווה את אחד המפתחות העיקריים להצלחה פיננסית.מנהל התיקים האישי רואה את התמונה הפיננסית המלאה ובאפשרותו להעניק ליווי פיננסי צמוד לתיק ההשקעות שלך, הכולל הכוונה מקצועית בכל אחד מהמכשירים הפיננסים המוהלים ע"י חברות מקבוצת מיטב דש. במיטב דש ניהול תיקים בע"מ מנוהלים, כיום,תיקי השקעות בהיקף של כ-18מיליארד ש"ח , עבור אלפי לקוחות פרטיים, תאגידים וגופים מוסדיים.כל אחד מלקוחותינו נהנה מבנייה ומניהול אישי של תיק ההשקעות, במטרה הוביל לביצועים ולניהול השקעות נכון ואחראי . אנו שמים דגש רב על שירות, יחס אישי, הקשבה, זמינות מלאה , מענה מהיר, שקיפות ובקרה מקצועית.

במיטב דש כל לקוח זוכה לליווי מקצועי של מנהל תיקים בעל רישיון, אשר רואה את התמונה הפיננסית המלאה, הכולל הכוונה מקצועית בכל אחד מהמכשירים הפיננסיים המנוהלים על ידי חברות מקבוצת מיטב דש.

זמינות
מנהלי התיקים במיטב דש זמינים ללקוחותינו גם בטלפון הנייד ומתחייבים לתת מענה עוד באותו היום בו נתקבלה הפנייה.

שקיפות ובקרה
אתיקה מקצועית והגינות הן אבני יסוד בפעילות שלנו. לקוחות מיטב דש מעודכנים בכל רבעון בפירוט של תיק ההשקעות, תשואות והרכבים, באמצעות דו"חות הנשלחים לביתם או דרך אתר האינטרנט של חבר הבורסה מיטב דש טרייד. בנוסף, מיטב דש מעסיקה מבקר פנים שתפקידו הוא לבחון את אופן ניהול ההשקעות והטיפול בלקוחות.

מידע מקצועי
מיטב דש מציעה ללקוחותיה מבחר של סקירות מקצועיות שבועיות/חודשיות בנושאים שונים, לרבות מידע בנושא קרנות נאמנות, קופות גמל וכן קרנות השתלמות, ומדי פעם קורסים להכרת שוק ההון הניתנים במכללת מיטב דש.