מחלקת פלטינום

בתוך מסגרת ניהול תיקי ההשקעות במיטב דש, פועלת בשנים האחרונות מחלקת פלטינום, שתפקידה לטפל בלקוחות בעלי עושר פיננסי רב. מחלקת הפלטינום של מיטב דש מספקת ללקוחותיה פתרון מקיף ומלא לצרכיהם הפיננסיים הייחודיים ומאפשרת להם ליהנות משורה ארוכה של ערכים מוספים, הצעות השקעה מעניינות והטבות רבות.


אנו משוכנעים, כי מחלקת הפלטינום של מיטב דש תוכל לספק לך את המענה הנכון והראוי לניהול השקעותיך באמצעות יכולת מקצועית, יחס אישי ושירות ברמה גבוהה.

מחלקת הפלטינום של מיטב דש: ניהול השקעות ללקוחות בעלי עושר פיננסי רב.

מחלקת הפלטינום של מיטב דש מורכבת ממומחי השקעות בעלי ניסיון רב בשוק ההון, המלווים את לקוח הפלטינום כבר מהשלב הראשון של אפיון הצרכים הפיננסיים ועד לטיפול השוטף בתיק ההשקעות והתאמתו למצבי השוק המשתנים. מסגרת העבודה האישית עם כל לקוח ולקוח מאפשרת ליצור עבורו תיק השקעות "Tailor Made" המותאם לצרכיו האישיים.

צוות מנהלי תיקי ההשקעות של מחלקת הפלטינום יוזם פגישות ושיחות עדכון עם הלקוח, ומציע מעת לעת רעיונות השקעה, הרלוונטים לפרופיל הסיכון של הלקוח.


בפני הלקוח עומדת גם האפשרות להיעזר בשירות של תכנון פיננסי לכלל נכסיו הנזילים המתנהלים בארץ או בחו"ל. זאת, לצורך יצירת Asset Allocation אופטימלי והפחתת הסיכון של תיק הנכסים הכולל. פגישות אלו מתקיימות בליווי אישי של מר צבי סטפק, מבעלי השליטה במיטב דש השקעות בע"מ.

למידע נוסף על הצעות השקעה ייחודיות ללקוחות הפלטינום לחצו כאן.

מעוניין לקרוא על ניהול תיקי השקעות בחו"ל? לחץ כאן למידע נוסף.

כדי לקרוא על ההטבות הנוספות הנלוות לעולם ההשקעות, לחצו כאן.

לקריאה על חברי צוות מחלקת הפלטינום לחצו כאן.