ניהול תיק השקעות

ניהול תיקי השקעות - הערכים שלנו

שדג שדג

חדשנות ואנרגיה יצירתית

אנחנו פועלים כל הזמן, להזרים אנרגיה לכל פן בעשייה שלנו – לפתח עבורך מוצרים ושירותים חדשים, לרתום לטובתך טכנולוגיות מתקדמות ולפתח סטנדרטים חדשים של שירות. הקמנו מגוון מוצרים דיגיטליים רחב, שזמינים בכל זמן ומקום כגון: פנסיה דיגיטלית, השתלמות דיגיטלית, טרייד דיגיטלי ועוד ונמשיך לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים בעתיד.

אחריות ושקיפות אחריות ושקיפות

שירות יוצא מהכלל

אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות יוצא מגדר הרגיל ולהתאמץ עבורך, כי שביעות הרצון שלך חשובה לנו - וזו לא סיסמא. אנחנו מכוונים תמיד למערכות יחסים ארוכות ועובדים קשה, כדי להצדיק את האמון שלך.

ניסיון ומקצועיות ניסיון ומקצועיות

מקצועיות וניסיון

ניהול כספי ציבור הוא מקצוע, אשר מחייב אותנו לערכי מקצועיות גבוהים ביותר, לחדשנות מירבית ובאותה נשימה להקשבה מלאה לצרכיך, כדי שנוכל להתאים לך את הפתרונות הטובים ביותר. אנו פועלים במגוון רחב של תחומי השקעות משנת 1979. האנשים שלנו הם הטובים בתחומם, אבל עוד קודם לכן, הם בני אדם. מטרת השילוב הזה, לספק לך הצלחות חוזרות ונשנות, ממערכת יחסים המושתתת על אמינות ומהימנות.

כתבות בנושא ניהול תיקי השקעות

02.8 מאת: מערכת האתר

השקעות סולידיות בעולם של ריביות אפסיות

סביבת הריבית הנמוכה מורידה אל קו האפס גם תשואות בהשקעות סולידיות טהורות. אז מה יעשה מי שלא מוכן להסתכן בהפסד קטן וזמני, בשום תרחיש?

השקעות סולידיות בעולם של ריביות אפסיות
קרא עוד
31.7 מאת: עמית פלדמן

7 כללי זהב לבחירת הגוף שינהל את תיק ההשקעות שלכם

מה משותף ליציבות, ניסיון, מקצועיות, זמינות, שקיפות, שיתוף ידע, הגינות במחיר, הקשבה ויתרונות מס? כולם יתרונות של גופים מקצוענים לניהול הכסף שלכם

7 כללי זהב לבחירת הגוף שינהל את תיק ההשקעות שלכם
קרא עוד
07.5 מאת: עומר צוק

מהי בורסה? מדריך למי שבטוח שלא יקנה או ימכור מניות

כמעט כל אזרחי מדינת ישראל מחזיקים ניירות ערך בבורסה, במישרין או בעקיפין. לכן, כדאי לדעת מה קורה במסחר, מהם מונחי היסוד בו ומי השחקנים המרכזיים

מהי בורסה? מדריך למי שבטוח שלא יקנה או ימכור מניות אף פעם
קרא עוד

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בנושאי השקעות?

עקבו אחרינו בפייסבוק ויוטיוב כדי לקבל מידע עדכני ומעניין