ניהול תיק השקעות

ניהול תיקי השקעות - הערכים שלנו

שדג שדג

חדשנות ואנרגיה יצירתית

אנחנו פועלים כל הזמן, להזרים אנרגיה לכל פן בעשייה שלנו – לפתח עבורך מוצרים ושירותים חדשים, לרתום לטובתך טכנולוגיות מתקדמות ולפתח סטנדרטים חדשים של שירות. הקמנו מגוון מוצרים דיגיטליים רחב, שזמינים בכל זמן ומקום כגון: פנסיה דיגיטלית, השתלמות דיגיטלית, טרייד דיגיטלי ועוד ונמשיך לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים בעתיד.

אחריות ושקיפות אחריות ושקיפות

שירות יוצא מהכלל

אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות יוצא מגדר הרגיל ולהתאמץ עבורך, כי שביעות הרצון שלך חשובה לנו - וזו לא סיסמא. אנחנו מכוונים תמיד למערכות יחסים ארוכות ועובדים קשה, כדי להצדיק את האמון שלך.

ניסיון ומקצועיות ניסיון ומקצועיות

מקצועיות וניסיון

ניהול כספי ציבור הוא מקצוע, אשר מחייב אותנו לערכי מקצועיות גבוהים ביותר, לחדשנות מירבית ובאותה נשימה להקשבה מלאה לצרכיך, כדי שנוכל להתאים לך את הפתרונות הטובים ביותר. אנו פועלים במגוון רחב של תחומי השקעות משנת 1979. האנשים שלנו הם הטובים בתחומם, אבל עוד קודם לכן, הם בני אדם. מטרת השילוב הזה, לספק לך הצלחות חוזרות ונשנות, ממערכת יחסים המושתתת על אמינות ומהימנות.

כתבות בנושא ניהול תיקי השקעות

מאת: מערכת האתר

בעולם של ריביות אפסיות, תן למקצוענים לנהל לך את הכסף הפנוי

כאחת מחברות ניהול התיקים הגדולות והוותיקות בישראל, מיטב דש מעמידה לרשותכם את היתרון לגודל, עם צוות מומחים בעל ניסיון רב בכל מצבי הקיצון והשגרה בשוק ההון *

בעולם של ריביות אפסיות, תן למקצוענים לנהל לך את הכסף הפנוי - ניהול תיקי מיטב דש
11.12 מאת: יוני ברעם

בחינת תיק ההשקעות לקראת סוף השנה

סוף השנה המתקרב ומסמן את תחילת עונת הסיכומים. כחודש לפני תום השנה הקלנדרית, ניתן להגיד שזו הייתה שנה מעורבת למשקיעים בשוקי ההון. אז מה היה השנה וכיצד זה ישפיע על ההשקעות בשנה הבאה?

בחינת תיק ההשקעות לקראת סוף השנה - ניהול תיקי השקעות - מיטב דש
16.7 מאת: עמית פלדמן

השוק תנודתי? איך לנהל השקעות בתקופה זו?

השקעות בשוק ההון זה עסק מורכב, אשר יכול להניב רווחים גבוהים אך יכול גם לגרום להפסדים אם אינו מתבצע נכון. בכתבה זו נבחן איך כדאי לפעול ולהגיב להשקעות שלנו בעתות משבר, או תנודות בשוק ההון

השוק תנודתי? איך לנהל השקעות בתקופה זו? - ניהול תיקי השקעות- מיטב דש

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בנושאי השקעות?

עקבו אחרינו בפייסבוק ויוטיוב כדי לקבל מידע עדכני ומעניין