קרנות סל- תכלית

שדג שדג

חדשנות ואנרגיה יצירתית

אנחנו פועלים כל הזמן, להזרים אנרגיה לכל פן בעשייה שלנו – לפתח עבורך מוצרים ושירותים חדשים, לרתום לטובתך טכנולוגיות מתקדמות ולפתח סטנדרטים חדשים של שירות. הקמנו מגוון מוצרים דיגיטליים רחב, שזמינים בכל זמן ומקום כגון: פנסיה דיגיטלית, השתלמות דיגיטלית, טרייד דיגיטלי ועוד ונמשיך לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים בעתיד.

אחריות ושקיפות אחריות ושקיפות

שירות יוצא מהכלל

אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות יוצא מגדר הרגיל ולהתאמץ עבורך, כי שביעות הרצון שלך חשובה לנו - וזו לא סיסמא. אנחנו מכוונים תמיד למערכות יחסים ארוכות ועובדים קשה, כדי להצדיק את האמון שלך.

ניסיון ומקצועיות ניסיון ומקצועיות

מקצועיות וניסיון

ניהול כספי ציבור הוא מקצוע, אשר מחייב אותנו לערכי מקצועיות גבוהים ביותר, לחדשנות מירבית ובאותה נשימה להקשבה מלאה לצרכיך, כדי שנוכל להתאים לך את הפתרונות הטובים ביותר. אנו פועלים במגוון רחב של תחומי השקעות משנת 1979. האנשים שלנו הם הטובים בתחומם, אבל עוד קודם לכן, הם בני אדם. מטרת השילוב הזה, לספק לך הצלחות חוזרות ונשנות, ממערכת יחסים המושתתת על אמינות ומהימנות.

הודעות רגולטור

הודעה בדבר מיזוגן של חברת מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ וחברת תכלית מדדים ניהול קרנות נאמנות בע"מ ( להלן: "החברות")

בהתאם לסעיף 318(ב) לחוק החברות, התשנ"ט- 1999 ולתקנה 3 לתקנות החברות (מיזוג), תש"ס-2000, ניתנת בזאת הודעה לנושי החברות כי ביום 24 בדצמבר 2018 הגישו החברות הודעה לרשם החברות בדבר מיזוגן של החברות. ניתן לעיין בהצעות המיזוג שהוגשו על ידי החברות במשרד רשם החברות ובמשרדי החברות ברחוב ששת הימים 30 בני ברק בימים א'- ה' בין השעות 9:00 ל-15:00.

*פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות ואינו מהווה ייעוץ ו/או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. רכישה תעשה על בסיס תשקיף בתוקף ודיווחים מיידים בלבד.